Najłatwiejszy sposób na uporanie się z bieżącymi sprawami

Najłatwiejszy sposób na uporanie się z bieżącymi sprawami

eStickNotes

Najłatwiejszy sposób na uporanie się z bieżącymi sprawami

  • PHP
  • Java script
  • UI/UX
  • Projekt graficzny
  • HTML
  • CSS
  • WordPress

Przygotowaliśmy innowacyjną aplikację do zarządzania zadaniami, która umożliwia łatwe i przejrzyste monitorowanie wszystkich zadań za pomocą wirtualnych karteczek lub list. Nasza aplikacja oferuje szeroki zakres funkcji, w tym szybkie tworzenie zadań, zarządzanie plikami, przypomnienia, alarmy, konwersacje w ramach poszczególnych zadań oraz wiele innych przydatnych narzędzi, zarówno dla firm, jak i w domu.

Aplikację stworzyliśmy od podstaw, z dbałością o każdy szczegół. Dzięki zastosowaniu technologii RWD (Responsive Web Design) jest ona dostępna na komputerach, tabletach i telefonach, zapewniając wygodne korzystanie z niej w dowolnym miejscu i czasie. Nasz projekt wykorzystuje własne autorskie rozwiązania, oparte na technologiach takich jak PHP, Node.js, JavaScript i inne zaawansowane techniki programowania.

W ramach naszego przedsięwzięcia stworzyliśmy również Landing Page, w którym prezentujemy naszą aplikację. Na początku opracowaliśmy funkcjonalne makiety, które następnie przekształciliśmy w atrakcyjny projekt graficzny. Po dokładnej analizie wymagań zdecydowaliśmy się na wykorzystanie silnika WordPress, który umożliwia łatwe zarządzanie treściami na stronie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego projektu na stronie https://esticknotes.pl, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszej aplikacji oraz możliwość skorzystania z jej funkcjonalności. Odkryj nowy sposób zarządzania zadaniami w prosty i efektywny sposób dzięki naszej innowacyjnej aplikacji.


Kontakt z nami

Dane teleadresowe

ks. A. Majcherka 29
62-070 Dopiewo
Poznań

Tel. +48 61 415 29 28
Tel. +48 731 947 731
biuro@m2dev.pl

mBank S.A.
34 1140 2004 0000 3102 8297 5571

Napisz do nas

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ